KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271018
nr 1327 1018
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Par". Signerad, daterad 1984. Olja på duk, 100x81 cm
måndag 25 maj 2020
kl 18:00:00
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano