KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12994373
nr 1299 4373
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
1978. Signerad, numrerad 4/30, Haskel 156, färgetsning med handkolorering, oramat löst blad, bladets mått: 64x85 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:18:12
6/1 17:25:04
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander