KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12508407
nr 1250 8407
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad, daterad -36. Olja på duk, 55x65
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 29 april 2019
kl 20:58:23
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman