KONST / Litografier / Färglitografi 13557021
nr 1355 7021
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 132/150. Bladets mått: 36,5x40,5 cm
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:20:27
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
19 okt