KONST / Litografier / Färglitografi 13557087
nr 1355 7087
Färglitografi
Hans Sandell. Signerad, numrerad 62/250. Motivet: 55x40 ca
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:10:23
1.200 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
19 okt