KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13449494
nr 1344 9494
Oljemålningar
4 st, Kerstin Johansson. Signerade. Olja på duk, 25x25 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:10:08
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
400 kr
450 kr