KONST / Litografier / Färglitografi 7542393
nr 754 2393
Färglitografi
Max Knutsen, 51/230, signerad, bladets mått: 32x46
Utrop:
600 kr
Såld:
650 kr
måndag 23 april 2012
kl 17:50:21
600 kr
550 kr