KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12994410
nr 1299 4410
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Etsning, Schäferhund. Signerad, numrerad 7/30. Oramat löst blad. Motivet: 33x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:01:13
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert