KONST / Litografier / Färglitografi 11709031
nr 1170 9031
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Färglitografi, Signerad och numrerad 92/250, motivet: 50x50
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:03:01
3.400 kr
4.200 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
19 mar
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely