ART / Lithographs / Litograph in colors 13557067
nr 1355 7067
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sweden. Signed, numbered 76/195, sheet: 51x66, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 76/195, bladets mått: 51x66, oramat löst blad
1000
SEK 1000
Monday October 19 2020
at 20:46:16
700 kr
900 kr
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik
Carl Fredrik Reuterswärd
Read more about Carl Fredrik Reuterswärd