ÖVRIGT / Mattor / Karachop 6706005
nr 670 6005
Karachop
Antik, Kazak, 165x227
Kondition: jämnt slitage, trampveck, svarta garnet korroderat, mindre lagningar
Utrop:
40.000 kr
Såld:
85.000 kr
måndag 29 november 2010
kl 16:01:01
29/11 13:28:03
29/11 16:01:10
50.000 kr
29 nov
Orientaliska Mattor
Dekorativa och antika orientaliska mattor.
Läs mer om Orientaliska Mattor