KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13546062
nr 1354 6062
Hans Bellmer
(1902-1975), Tyskland
Etsning, Signerad, numrerad 34/80. Motivet: 32x23 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:03:20
500 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Hans Bellmer
Läs mer om Hans Bellmer