KONST / Litografier / Färglitografi 13374432
nr 1337 4432
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 160/360, "Ljusterö". Motivet: 38x51 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:59:23
1.000 kr
1.100 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö