KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13272169
nr 1327 2169
Richard Ã…rlin
(f. 1945), Sverige
Etsning, Eget tryck. Signerad, daterad -81. Motivet: 18x13 cm
Richard Årlin, svensk grafiker och målare född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:29:56
14/5 20:30:54