MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp med hyllor 10381070
*
nr 1038 1070
Skåp med hyllor
2 sektioner, 1950-tal, teak, längd: 79 cm, djup: 35 cm, höjd: justerbar
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:51:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 17:22:00
1
Vinnande bud
12/5 06:26:05
2
1.400 kr
12/5 06:26:05
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp skåp med hyllor teak teakmöbler trä
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 19:53
-
4144 Bokhylla
Mahgony. Bredd: 150 cm. Höjd: 230 cm (3 delbara se..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 19:13
-
4241 Garderobsskåp
Jugend, mahogny. Bredd: 103 cm, djup: 47 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:46
-
3353 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 68 cm, djup: 25 cm, höjd: 64 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:12
-
3175 Hörnvägghylla
mahogny, intarsia. Höjd: 83 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:25
-
3010 Hylla
med skåpdel, 1800-tal. Bredd: 70 cm. Djup: 27 cm. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:15
*
Skåp med hyllor
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1070
Skåp med hyllor
2 sektioner, 1950-tal, teak, längd: 79 cm, djup: 35 cm, höjd: justerbar
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/5 17:22:00 | 1 | Vinnande bud |
12/5 06:26:05 | 2 | 1.400 kr |
12/5 06:26:05 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp skåp med hyllor teak teakmöbler trä
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 19:53 -
4144 Bokhylla
Mahgony. Bredd: 150 cm. Höjd: 230 cm (3 delbara se..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 19:13 -
4241 Garderobsskåp
Jugend, mahogny. Bredd: 103 cm, djup: 47 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:46
-
3353 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 68 cm, djup: 25 cm, höjd: 64 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:12 -
3175 Hörnvägghylla
mahogny, intarsia. Höjd: 83 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:25 -
3010 Hylla
med skåpdel, 1800-tal. Bredd: 70 cm. Djup: 27 cm. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:15