KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15243326
nr 1524 3326
Arne Isacsson
(1917-2010), Sverige
"Vinter i Bohuslän". Signerad, daterad 1987. Akvarell, bildmått: 29x31 cm, yttermått inklusive ram: 46x45 cm
Arne Isacsson, svensk målare född 1917, död 2010.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:39:40
1.500 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.400 kr