KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 12645471
nr 1264 5471
Gusten Widerbäck
(1879-1970), Sverige
Gouache, Landskap, signerad. 25x40 cm
Erik Gustaf (Gusten) Widerbäck, svensk bildkonstnär född 1879, död 1970.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:03:05
500 kr
Gusten Widerbäck
Läs mer om Gusten Widerbäck
Gouache