MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13429047
nr 1342 9047
Fåtölj
Tidigt 1900-tal, skinn / omklädd dyna
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:24:37
24/8 16:42:51
100 kr
24/8 18:19:36