KONST / Litografier / Färglitografi 12429224
nr 1242 9224
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Kalskärgård. Signerad, numrerad 228/310. Motivet: 50x40 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:50:00
11/3 18:14:13
12/3 16:28:59
18 mar
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson