KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12555057
nr 1255 5057
Oidentifierad konstnär. Signerad L Walin, -147, blomsterstilleben. Olja på duk, 61x46
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 maj 2019
kl 19:43:34
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr
400 kr