KONST / Litografier / Färglitografi 15643260
nr 1564 3260
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Procession, PT upplaga. Signerad och daterad -74,42x50 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 62x66 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 september 2023
kl 20:50:35
18/9 17:45:32
200 kr
18/9 19:03:13