KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128125
nr 1312 8125
Oidentifierad konstnär. Vinterlandskap. Signerad, daterad 1897. Olja på pannå, 59x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:32:42
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)