KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 4482155
nr 448 2155
Blandteknik
Einar Forseth (1892-1982), skiss Svenska Handelsbanken Stockholm 1958, glasmålning och emalj, signerad, 29 x 14 cm
Utrop:
100 kr
Såld:
850 kr
måndag 29 januari 2007
kl 16:00:01
300 kr
450 kr
500 kr
650 kr
800 kr