KONST / Litografier / Litografier 13128269
nr 1312 8269
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografier, 3 st. Signerad, numrerad 176/199. e, + bok, Torgny Lindgren / Peter Dahl, "Kärleksguden Frö", i mapp
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 mars 2020
kl 20:38:29
300 kr
400 kr