KONST / Litografier / Färglitografi 13442288
nr 1344 2288
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 93/120. Motivet: 31x29 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:52:23
250 kr
400 kr
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim