KONST / Litografier / Färglitografi 13475240
nr 1347 5240
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 71/75. Motivet: 60x44 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:52:33
14/9 16:18:05
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström