KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 16197218
nr 1619 7218
Grafiska blad
6 st, Carl fredrik Akrell, Skånka slott. Signerade i trycket, Bildmått: 22x32 cm, yttermått inklusive ram: 36x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:20:06
13/5 19:15:06
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.200 kr
Göteborg 1.200 kr
Helsingfors 1.200 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor