ÖVRIGT / Mattor / Ryamatta 10695115
*
nr 1069 5115
Ryamatta
1960-tal, 245x148
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:31:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 16:25:39
1
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
3359 Matta
149x168 cm
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:50
-
3150 Matta
Gabbeh, 204x295 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:30
-
3087 Matta
Galleri, Orientalisk, 82x394 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:46
-
8353 Matta
Kelim Parsisk Ghashghai, 138x360 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:43
-
9171 Matta
Marocko, 80x374 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:23
-
3279 Matta
orientalisk 202x296 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:52
*
Ryamatta
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5115
Ryamatta
1960-tal, 245x148
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/11 16:25:39 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
3359 Matta
149x168 cm
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:50 -
3150 Matta
Gabbeh, 204x295 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:30 -
3087 Matta
Galleri, Orientalisk, 82x394 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:46
-
8353 Matta
Kelim Parsisk Ghashghai, 138x360 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:43 -
9171 Matta
Marocko, 80x374 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:23 -
3279 Matta
orientalisk 202x296 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:52