KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12752382
nr 1275 2382
Julia Strömberg
(1851-1920)
Oljemålning, Julia Strömberg (1851-1920), Landskap, signerad. 1890. Olja på duk, 54x74 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:54:52
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)