ÖVRIGT / Speglar / Spegel 16087486
nr 1608 7486
omkring 1900, Slipat glas, 118x72 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:19:04
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr