MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhyllor 13253102
nr 1325 3102
Bokhyllor
ett par, mahogny. Bredd: 83. Djup: 34 cm, höjd: 93 cm
Kondition: slitage, skador, saknar 1 glasskiva
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 maj 2020
kl 18:13:42
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)