MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10693283
*
nr 1069 3283
Byrå
1950-tal, betsad teak, längd: 75 cm, djup: 34 cm, höjd: 60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:46:13
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/11 20:26:41
1
400 kr
14/11 12:33:08
2
450 kr
14/11 17:37:24
3
700 kr
14/11 17:50:35
2
600 kr
14/11 17:50:35
3
700 kr (Budbetjänt)
14/11 17:50:48
2
800 kr
14/11 18:21:06
3
900 kr
14/11 18:26:38
2
1.000 kr
14/11 18:35:10
3
1.100 kr
14/11 18:39:07
2
1.200 kr
14/11 20:20:29
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: betsad teak byrå byråar
-
5104 Byrå
1950-tal, bemålad, 5 lådor. Bredd: 66 cm, djup: 36..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5109 Byrå
Louis XVI-stil, intarsia, stenskiva. Bredd: 125 cm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:16
-
5205 Byrå
omkring 1900. Bredd: 108 cm. Djup: 53 cm, höjd: 94 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:55
-
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:08
-
4256 Byrå
Rokokostil. Bredd: 68 cm. Djup: 33 cm, höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:04
-
5200 Byrå
Teak, 1960-tal. Bredd: 82 cm, djup: 41 cm, höjd: 8..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:50
*
Byrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 3283
Byrå
1950-tal, betsad teak, längd: 75 cm, djup: 34 cm, höjd: 60 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/11 20:26:41 | 1 | 400 kr |
14/11 12:33:08 | 2 | 450 kr |
14/11 17:37:24 | 3 | 700 kr |
14/11 17:50:35 | 2 | 600 kr |
14/11 17:50:35 | 3 | 700 kr (Budbetjänt) |
14/11 17:50:48 | 2 | 800 kr |
14/11 18:21:06 | 3 | 900 kr |
14/11 18:26:38 | 2 | 1.000 kr |
14/11 18:35:10 | 3 | 1.100 kr |
14/11 18:39:07 | 2 | 1.200 kr |
14/11 20:20:29 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: betsad teak byrå byråar
-
5104 Byrå
1950-tal, bemålad, 5 lådor. Bredd: 66 cm, djup: 36..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5109 Byrå
Louis XVI-stil, intarsia, stenskiva. Bredd: 125 cm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:16 -
5205 Byrå
omkring 1900. Bredd: 108 cm. Djup: 53 cm, höjd: 94 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:55
-
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:08 -
4256 Byrå
Rokokostil. Bredd: 68 cm. Djup: 33 cm, höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:04 -
5200 Byrå
Teak, 1960-tal. Bredd: 82 cm, djup: 41 cm, höjd: 8..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:50