KONST / Litografier / Litografisk affisch 13557109
nr 1355 7109
Litografisk affisch
"High on Fire", Unitus, 2006, Bronx, Pistol Pete´s. Signerad, numrerad 46/150 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:25:58
19/10 20:20:27
19 okt