KONST / Litografier / Litografi 12113015
nr 1211 3015
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Kortspel, signerad. Motivet: 20x29
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:35:22
100 kr
200 kr
22 okt
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson