KONST / Litografier / Litografi 14193115
nr 1419 3115
Ib Spang Olsen
(1921-2012), Danmark
Litografi, Signerad, numrerad 28/91. Bildmått: 34x25cm, yttermått inklusive ram: 45c32cm
Ib Spang Olsen dansk illustratör och författare född 1921, död 2012.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:36:24
19/9 19:05:43
Ib Spang Olsen
Läs mer om Ib Spang Olsen