KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14204154
nr 1420 4154
Vide Janson
(1924-2007), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 41/260, fågel. Bildmått: 35x44, yttermått inklusive ram: 51x68 cm
Vide Janson, svensk grafiker, målare och skulptör född 1924, död 2007.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:45:14
100 kr
150 kr
200 kr
Vide Janson
Läs mer om Vide Janson