BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 10695086
*
nr 1069 5086
Bordslampa
50/60-tal
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:03:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/11 17:17:59
1
100 kr
14/11 00:06:46
2
150 kr
14/11 18:36:30
3
200 kr
14/11 18:55:56
4
350 kr
14/11 18:56:38
3
300 kr
14/11 18:56:38
4
350 kr (Budbetjänt)
14/11 18:56:57
3
450 kr
14/11 18:58:18
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor
-
5091 Bordslampa
Boréns, Mässing/läder, höjd: 46 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:16
-
4235 Bordslampfot
omkring sekelskiftet 1900. Höjd: 42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:18
*
Bordslampa
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5086
Bordslampa
50/60-tal
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/11 17:17:59 | 1 | 100 kr |
14/11 00:06:46 | 2 | 150 kr |
14/11 18:36:30 | 3 | 200 kr |
14/11 18:55:56 | 4 | 350 kr |
14/11 18:56:38 | 3 | 300 kr |
14/11 18:56:38 | 4 | 350 kr (Budbetjänt) |
14/11 18:56:57 | 3 | 450 kr |
14/11 18:58:18 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor
-
5091 Bordslampa
Boréns, Mässing/läder, höjd: 46 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:16 -
4235 Bordslampfot
omkring sekelskiftet 1900. Höjd: 42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:18