ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13385260
*
nr 1338 5260
Spegel
reliefram, 1900-tal, 56x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 juli 2020
kl 20:59:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/7 17:38:27
1
300 kr
16/7 20:40:12
2
250 kr
16/7 20:40:12
1
300 kr (Budbetjänt)
27/7 03:02:23
3
500 kr
27/7 09:08:51
1
400 kr
27/7 09:08:51
3
450 kr (Budbetjänt)
27/7 13:24:44
4
Vinnande bud
27/7 19:23:40
4
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: reliefram spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1338 5260
Spegel
reliefram, 1900-tal, 56x49 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 juli 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/7 17:38:27 | 1 | 300 kr |
16/7 20:40:12 | 2 | 250 kr |
16/7 20:40:12 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
27/7 03:02:23 | 3 | 500 kr |
27/7 09:08:51 | 1 | 400 kr |
27/7 09:08:51 | 3 | 450 kr (Budbetjänt) |
27/7 13:24:44 | 4 | Vinnande bud |
27/7 19:23:40 | 4 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: reliefram spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23