KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 11898034
nr 1189 8034
Francoise Deberdt
(f. 1934), Frankrike
Färgetsning, Signerad, numrerad 120/120, Motivet: 42x63
Françoise Deberdt, fransk bildkonstnär född 1934.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 juni 2018
kl 18:22:10
9/6 15:42:25