KONST / Litografier / Färglitografier 13227112
nr 1322 7112
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografier, 6 st, Landskap. Signerade
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 april 2020
kl 19:01:09
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren