KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13249404
nr 1324 9404
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Stuga. Signerad, daterad -42. Olja på pannå, 24x31 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 4 maj 2020
kl 19:36:51