KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099060
nr 1409 9060
Einar Svedin
(1916-2004), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1980. Olja på duk, 49x51 cm, yttermått inklusive ram: 58x59 cm
Einar Svedin, svensk bildkonstnär född 1916, död 2004.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:58:56
800 kr
1.000 kr
1.600 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)