KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13128168
nr 1312 8168
Akvarell
monogramsignerad, fåglar, 29x39 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:23:50
100 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr