ÖVRIGT / Mattor / Bachtiari 5566017
nr 556 6017
Bachtiari
Semi-antik , 350x405, jämnt slitage, litet hål, lagning, even wear, minor hole, repair
Utrop:
20.000 kr
Såld:
17.500 kr
måndag 1 december 2008
kl 16:00:01