KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13294070
nr 1329 4070
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 151/310. Motivet: 20x15cm
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 maj 2020
kl 19:32:22
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin