KONST / Litografier / Färglitografi 14332045
nr 1433 2045
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Signerad, numrerad 95/275, Mosebacke. Färglitografi, bildmått: 60x45cm, yttermått inklusive ram: 76x60cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:34:58
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
22 nov
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius