GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasmålning 7416607
nr 741 6607
Glasmålning
okänd konstnär, höskörd, tidigt 1900-tal, signerad, motivets mått: 33x52
Kondition: färgbortfall
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 februari 2012
kl 18:17:46
20/2 17:51:42
20/2 18:06:20
200 kr