KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12555591
nr 1255 5591
Etsningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerade. Motivet: 50x41 respektive 55x37
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 20 maj 2019
kl 19:31:33
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr