KONST / Litografier / Färglitografi 12422068
nr 1242 2068
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -78, klänningen, 73/450, signerad. Motivet: 58x45
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:44:53
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
18 mar