KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271031
nr 1327 1031
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Den tomma fontänen". Signerad a tergo. Olja på duk, oramad, 55x45 cm
måndag 18 maj 2020
kl 19:25:00
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano